Sakarya Web Yazılım


Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile bu alandaki ihtiyaçlar artmakla birlikte internet siteleri için de güncelleme yapma zorunluluğu yaşanmaktadır. Günümüzde neredeyse tüm işlemlerin internet üzerinden yapılabildiği bir zamanda internet sayfalarının çokluğu rekabeti doğurmuştur. Bu durum da sayfalarda web tasarımı ihtiyacını beraberinde getirmiştir.

Bir web sayfası için gerekli olan iki yapı bulunmaktadır. Bunlardan birisi Web tasarım olurken diğeri de Web yazılımdır. Profesyonel bir çalışma gerektiren web yazılım ve tasarım işlemleri için Sakarya Web hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sayfanıza uygun şekilde hem yazılım hem tasarım işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Tasarımını ve yazılımını yaptığımız sitenizin aynı zamanda SEO çalışmalarını da üstlenmekteyiz. Kurumsal ya da kişisel web siteleriniz için Web tasarım ya da Web yazılım hizmetinin yanı sıra, sayfanızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri Sakarya web ile alabilirsiniz.

Web tasarımını ve yazılımını yaptığımız sayfalarınızı oluştururken özgün ve yaratıcı fikirlere yer vermekteyiz. Web tasarım, yazılım ya da SEO hizmetlerimizde öncelikli hedefimiz; sitenizin ihtiyacına yönelik fikir ve hizmetler sunarak sayfanızı üst sıralara çıkarmaktır. 

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım kişi veya kurumların sahip oldukları sitenin yazılım ve görsel tasarımlarının sayfaya uygun şekilde oluşturulması işlemidir. Özellikle web sitesini ticari amaçlı kullanan kişilerin web tasarımlarının ticari başarıları üstündeki etkisi bilinmektedir. Kişilerin web sitesi aracılığı ile kurumlara ulaşmaları ticari güvenilirliği arttırmaktadır. Bu da itibar ve başarıyı beraberinde getirmektedir.

Web tasarımın temel amacı; sayfayı rakiplerinden ayıracak, benzersiz içerik ve tasarıma sahip olmasıdır. Profesyonel ve ömürlük bir web sitesi için öncelikle web sitesi tasarımınızın doğru şekilde tasarlanması gerekmektedir. Tasarım için profesyonel bir yardım almanız doğru tasarım tekniklerinin uygulanması ile sitenizi aramalarda üst sıralara çıkaracaktır.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübeli ekibimizle birlikte Sakarya web olarak siteniz ve sizin için en uygun tasarım ve yazılımı oluşturmaktan gurur duyarız.

Aşağıda profesyonel şekilde tasarlanmış bir web sitesinde bulunması gereken özellikler yer almaktadır.

 • Sitenizin donma ya da yavaşlamaya neden olmayacak şekilde hıza sahip olması gerekmektedir,
 • Tasarım mümkün olduğunca sade olmalı,
 • Kullanılan tüm tarayıcılara uygun olmalı,
 • Tasarımı kişiye özel olmalı,
 • Her daim güncelliğini korumalı.

Özellikle web siteniz üzerinden satış yapmayı düşünüyorsanız, web siteniz için web tasarımı ve SEO çalışması yaptırmanız ilk sıralarda yer almanızı sağlayacaktır. Arama motorlarında ilk sırada yer almanız ise müşterilerinizin gözünde itibar kazanmanızı sağlayacaktır. Bu durumun da satışlar üzerinde olumlu sonuçları olmaktadır.

Web Yazılım Nedir?

Web yazılım web sitelerinin arka planlarında gerekli olan kodlamadır. Bir Web sitesinin düzgün çalışmasını sağlayan temel yapı demek de mümkündür. Web yazılımında kullanılan bazı diller bulunmaktadır. Bu yazılım dilini kullanarak bir web sitesinde olmasını istediğiniz tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Web sitesinin temel taşını oluşturan web yazılım için kullanılan dillerden bazıları şunlardır;

 • PHP,
 • Java,
 • C#,
 • C++,
 • Python,
 • Visual Basic,
 • Javascript,
 • R,
 • XML,
 • ASP.NET

Yukarıdaki yazılım dillerinden diğerlerine nazaran en basit ve anlaşılabilir olan yazılım dili Java’dır. En sık kullanılan diller arasında ise; Java, Javascript ve Python yer almaktadır. Bu 3 yazılım dilinden hemen sonra C#, C++ ve PHP gelmektedir.

Web yazılım, tasarımdan daha zor ve uzmanlık gerektiren bir konu olduğundan bu konuda profesyonel yardım almanız ileride olası yaşayabileceğiniz sorunların da önüne geçer. Bu şekilde rakiplerinizin bir adım önüne geçerek fark yaratabilirsiniz.

Sakarya Web olarak yazılım mühendislerimizle birlikte sizin için en uygun Web yazılım dilini kullanarak Web sitenizi oluşturmaktayız. Sakarya Web ile çalıştığınızda Web sitenizin tüm süreçlerini bize emanet edebilirsiniz. Web sitenizin yazılım, tasarım ve SEO projelerini oluşturup, eksiksiz bir şekilde sizlere teslimini gerçekleştirmekteyiz.

Yazılım, tasarım ve SEO çalışmalarını yaptığımız Web sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Bu sayede kullanıcıların dikkatlerini çekerek site içi trafiğin oluşması sağlanmaktadır.

Web tasarımını, yazılımını ve SEO çalışmalarını yaptığımız Web sayfalarınızı oluştururken özgün ve yaratıcı fikirler ortaya koyarak rakiplerinizden farklı olarak sitenizi üst sıralara taşımak için çalışıyoruz. Sakarya Web olarak öncelikli hedefimiz; Web sitenizin ihtiyacına yönelik çözümler ve hizmetler sunarak sayfanızı üst sıralara çıkarmaktır. 

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız'dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.