Sakarya Web Tasarım


Her geçen gün teknolojinin gelişmesi ile bu alandaki ihtiyaçlar da artmıştır. Alım satımlar da dahil olmak üzere neredeyse tüm işlemlerin internet üzerinden yapılabildiği bir zamanda internet sayfalarının çokluğu rekabeti doğurmuştur. Bu durum da web tasarımı ihtiyacını beraberinde getirmiştir.

 Web tasarımı yapılmasının temel amacı sayfanın benzeri diğer sayfalardan ayırıcı bir içeriğe ya da tasarıma sahip olmasıdır. Bu tasarımlar web sayfasının amacına uygun olarak tasarlandığında istenilen sonuçların elde edildiği bilinmektedir. Bunun için web tasarım işleri profesyonel kişilere teslim edilmektedir.

Sakarya web tasarım web sayfanızın amacına uygun şekilde tasarlamaktadır. Kurumsal ya da kişisel web siteleriniz için web tasarım hizmetinin yanı sıra, sayfanızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri Sakarya web tasarım ile alabilirsiniz.

Web tasarımını ve yazılımını yaptığımız sayfalarınızı oluştururken özgün ve yaratıcı fikirler ortaya koymaktayız. Tasarımını ve yazılımını yaptığımız sitenizin aynı zamanda SEO çalışmalarını da üstlenmekteyiz. Öncelikli hedefimiz; sitenizin ihtiyacına yönelik hizmetler sunarak sayfanızı üst sıralara çıkarmaktır. 

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım kişi veya kurumların kendi hizmetlerini sunmak amacıyla kullanıcılara göstereceği web sitesinin yazılım ve görsel tasarımlarının sayfaya uygun şekilde oluşturulması işlemidir. Özellikle web sitesini ticaret amaçlı kullanan kişilerin web tasarımlarının amacına uygun tasarlanması ile ticari başarılarının arttığı gözlemlenmiştir. Kişilerin web sitesi aracılığı ile kurumlara direkt olarak ulaştıklarında bu durumun ticari güvenilirliği arttırdığı kanıtlanmış bir gerçektir. Bu da itibar ve başarıyı beraberinde getirir.

Web tasarımı ile oluşturulan sitenin güvenilirliğinin yanı sıra popülaritesi de aynı oranda artmaktadır. Burada planlamanın doğru şekilde yapılması mühimdir. Bu aşamada profesyonel destek almanızla birlikte başarıya doğru ilk adımı da atmış olacaksınız.

Yılların bilgi birikimi ve tecrübeli ekibimizle birlikte Sakarya web tasarım olarak siteniz ve sizin için en uygun tasarımı oluşturmaktan gurur duyarız.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarımı için profesyonel bir yardım almanız sitenizi aramalarda üst sıralara çıkaracak önemli kriterlerden biridir. Bu durum da sayfanızın ziyaretçi sayısında hatrı sayılır derecede artışlara neden olmaktadır. Fakat genel hatlarıyla bir web tasarımı yapabilmek için bazı gereklilikler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Öncelikle Web siteniz için bir hosting hizmeti edinmelisiniz.
 • Daha sonra web sitesi kurulum aracı edinmelisiniz. Bu aşamada profesyonel bir yardım almanız siteniz için kalıcı bir çözüm olacaktır.
 • Son olarak da istediğiniz görsel içeriklerinizi ekleyebilirsiniz.

İçeriklerinizi siteye eklerken ilgi çekici ve benzersiz içerikler olmasına özen göstermeniz, ziyaretçi trafiğinizi olumlu yönde etkileyecektir.

Web sitesi tasarımınızı profesyonel yardım almadan hazırlamaya karar verdiyseniz aşağıdaki bilgilere göz atmanızda yarar var.

 • Amacınıza uygun olarak sadelikten yana bir tasarım gerçekleştirmeye özen gösterin.
 • Görsel olarak ya da metin olarak gereksiz karmaşadan uzak durun.
 • Ana sayfanızda yer alacak slogan için dikkat çekici bir içerik oluşturun.
 •  Renk karmaşası ve gereksiz göz yorucu temalardan kaçının.
 • Sayfalar arasında gereksiz karmaşalar olmamasına özen gösterin.

Sade fakat ilgi çekici tasarım ve içeriklere yer vermek bazı durumlarda sayfa sahibini yorabilmektedir. Bu durumda profesyonel yardım alınması yerinde bir karar olacaktır.

Profesyonel ve ömürlük bir web sitesi için öncelikle web sitesi tasarımınızın doğru şekilde tasarlanması gerekmektedir. Profesyonel yardım alsanız bile kafanızda web sitenize dair fikir oluşması açısından aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz. Aşağıda profesyonel şekilde tasarlanmış bir web sitesinde bulunması gereken özellikler bulunmaktadır.

 • Hızlı olmalı,
 • Tasarımı mümkün olduğunca sade olmalı,
 • Kullanılan tüm tarayıcılara uygun olmalı,
 • Tasarımı sayfanıza özel olmalı,
 • Her daim güncelliğini korumalı.

Sitenizin sayfaları arasında dolaşımın karmaşık olmaması gelen ziyaretçilerin sıkılmadan dolaşmasını ve aradığını kolayca bulmasını sağlayacaktır. Sade fakat ilgi çekici bir web tasarımı ile ziyaretçilerinizin uzun süre sayfanızda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Ne İşe Yarar?

Profesyonel bir şekilde tasarlanmış web tasarımı ile siteniz için başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Profesyonel olarak tasarlanan web sitesinin ne gibi yararlar sağlayabileceğini listemizden inceleyebilirsiniz.

 • Seo uyumlu bir çalışma ile sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.
 • Sitenizin ziyaretçi sayısında artış yakalayabilirsiniz.
 • Sitede satış yapıyorsanız satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Özellikle web siteniz üzerinden satış yapmayı düşünüyorsanız, ilk sıralarda yer almanız müşterilerinizin gözünde de itibar kazanmanızı sağlayacak ve satışlar üzerinde olumlu sonuçları olacaktır. Böylelikle gün geçtikçe kullanıcı sayınızın da arttığını fark edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız'dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.