Haldız Eticaret Yazılımı
Haldız Eticaret Yazılımı ile dakikalar içerisinde bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsin. Hazır eticaret sitesi altyapısı ile hemen ürünlerini ekleyip online satışlara başlayabilir ve internet satışları ile kazancını arttırabilirsin. 
Eticaret Yazılımımıza ait 3 farklı hazır e-ticaret paketi kullanıcı ihtiyaçlarına göre sunulmaktadır. Sana uygun olan eticaret paketini seçip hemen online mağazanı açabilirsin. Haldız Eticaret Paketlerinden birisi mutlaka sana uyacak ve ihtiyaçlarını karşılayacaktır. 
Hemen bilgi almak için: 0264 270 19 61 - 0533 556 77 84 nolu telefonu arayabilirsin.

Haldız E-ticaret Paketleri ile E-ticaret Sitesi Kurmak Çok Kolay!

Anahtar Teslim E-ticaret
Hosting, alan adı, güvenlik, ödeme çözümleri gibi e-ticaret siten için gerekli herşey Haldız Eticaret Yazılımında.

Destekte Sınır Yok
Haldız Eticaret kullanıcıları istedikleri zaman teknik destek ve yardım alabilirler.

Teknik Bilgi Gerektirmez
Haldız Eticaret'i kullanmak çok kolaydır. Rahatlıkla e-ticaret siteni baştan sona oluşturabilirsin.

Haldız İle Daha Hızlı
Türkiye'de bulunan üst nitelikli sunucularımızı kullanırız. E-ticaret sitenin maksimum hızda çalışması için gerekli altyapıya sahibiz.
Hazır Eticaret Paketlerimizin Öne Çıkan Özellikleri

Mobil Uyumlu E-ticaret
Responsive tasarım altyapısı sayesinde eticaret siten tüm cihazlarda kusursuz görüntülenir.

Kolay Yönetilebilir
Haldız Eticaret Yazılımı çok kolay bir yönetici paneline sahiptir. Bu panel ile eticaret sitenin herşeyini kontrol altında tutabilirsin.

SEO Altyapılı
Haldız E-ticaret Paketleri tam olarak SEO uyumludur. Akıllı url oluşturma, site haritası gibi otomatik eklentilere sahiptir.

SSL Sertifikalı
E-ticaret sitenin tüm sayfalarında tüm tarayıcılarda geçerli SSL sertifikası mevcuttur.

Sınırsız Ürün Girişi
Haldız Eticaret Paketleri ile istediğin kadar ürün ve görsel ekleyebilirsin, sınır yok. Kategori ya da marka oluşturma için de bir sınır yok.

Tasarım Yönetimi
Eticaret sitenin tasarımını kolayca yönetebilirsin. Hazır tasarım şablonlarından seçim yapıp diğer tasarım ayarlarını yönetebilirsin.

Eşsiz Teknik Destek
Tüm eticaret paketlerinde istediğin her an telefon ya da eposta ile eşsiz teknik destek alabilirsin. Kullanıcılarımızın eticarette başarılı olması için eşsiz bir destek sağlıyoruz.

Hazır Eticaret
Haldız ile e-ticaret sitesi oluşturmak için sadece 1 dakika yeterlidir. Eticaret paketleri içerisinden sana uygun olanı seçip lisans alımı yaptıktan 1 dakika sonra eticaret siten otomatik olarak hazır olur. Ürün girişi ve diğer ayarları yapman için yönetici paneline ait gerekli bilgiler sana iletilir. Kısaca 1 dakika sonra ürünlerini ekleyebilir ve online satışlara başlayabilirsin.

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız'dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.