Sakarya Web Yazılım  Son yıllarda teknolojinin de gelişmesi sebebiyle mobil, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar ve tablet cihazlar üzerinden internet kullanımı son kullanıcılar açısından oldukça yaygındır. Kurumsal bir web sayfasına sahip olmanız bu sebeple yeni müşterilere ulaşma şansınızı ciddi oranda arttıracaktır.

Günümüzde mobil cihazların sık kullanımı sebebiyle, bu cihazlardan web sayfalarına gelen trafik %40 oranlarına yaklaşmaktadır ve bu sebeple Responsive (Duyarlı) tasarım standart hizmetler arasında yerini almaktadır.

Responsive tasarım nedir? Sorusunun cevabı ise sahip olduğunuz bir web sayfasının tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için yapılan uygulamadır. Ekran çözünürlüğüne göre sayfanızın tasarımı otomatik olarak kendini adapte eder ve son kullanıcı sorunsuz görüntüleme sağlar.Tüm çalışmalarımız desktop ve mobil tarayıcılarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Google seo altyapısı firmamız tarafından ücretsiz olarak tüm işlerimizde gerçekleştirilmektedir.

Web Tasarım ve Yazılım Süreci

Sakarya Web / Marka Keşif Süreci
Markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde tanıtmak amaçlı sizleri tanımak için keşif süreci planlaması gerçekleştiriyoruz.

Sakarya Web / Dijital Rakip Keşif Süreci
Ürün ya da hizmetlerinize paralel çalışma gerçekleştiren rakip firmaların dijital platformda bulundukları noktaları analiz ediyoruz ve rakiplerinizin önüne geçebilmeniz adına sizlere proje fikirler üretiyoruz.

Sakarya Web / Tasarım Süreci
Marka ve keşif süreci sonrası firmanızı temsil edecek olan en iyi tasarıma, en iyi marka algısı oluşturabilecek bir yapıya yoğunluğumuzu veriyoruz ve sizlerin onayına sunuyoruz. Yapılacak olan çalışmanın tüm sayfa tasarımları için sizlerden aldığımız onaylarla kodlama sürecine 1 adım daha yaklaşıyoruz. Tüm sayfalara aldığımız onaylarla birlikte proje sonunda tamamen sizlerin istediği bir sayfaya sahip olmaktasınız.

Sakarya Web / Kodlama Süreci
Tasarım sürecinde detaylandırdığımız projeyi Neo yazılım mutfağında ki profesyonel ellere teslim ediyoruz.

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız'dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.