Günümüz koşullarında yediden yetmişe hemen herkes bir akıllı telefon kullanıyor. 
Özellikle de sosyal medya uygulamalarının giderek çeşitlenmesi ve kişilerin günlük hayatının stresi ve yorgunluğu arasında küçük bir mola verebilmesini sağlaması, bu uygulamaların çok daha yoğun bir şekilde kullanılmasına neden olmaktadır. 
İnsanların dünyanın öbür ucundaki bir kişiye ulaşabilmesi ve hiç tanımadığı kişiler ile iletişime geçebilmesi sosyal medya kullanımının en büyük getirileri arasında yer almaktadır.

Sosyal medya kullanımının bu denli yoğun bir şekilde kullanılması, iş dünyasındaki rekabet ortamını da ciddi ölçüde etkilemiştir. 
Müşterileri ile etkileşim halinde olmak isteyen firmalar artık Facebook, Twitter ve Instagram gibi en popüler sosyal medya uygulamalarını kullanmayı tercih etmektedirler.  
Zaman ve mekân kısıtlaması içerisine girmeden dünyanın öbür ucundaki müşterilerine de hitap etmek isteyen firmalar için sosyal medya kullanımı son derece büyük bir önem arz etmektedir. 
Sakarya Web Yazılım olarak, bu hizmetin ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun bilincinde olan firmalar için en kaliteli ve de etkili sosyal medya çalışmalarını sunmaya devam etmekteyiz.

Bir markanın sosyal medya yönetiminin yapılması; markanın imajını pekiştirmesini, rakiplerinden bir adım önde olmasını ve hedef kitleniz ile her daim iletişim halinde olmanıza olanak tanır. 
Özellikle de son yıllarda sosyal medya yönetimi, markalar için çok daha büyük bir öneme sahip olmaya başlamıştır. 
Kişilerin sosyal medya uygulamalarına bu denli büyük bir önem vermesi, markaların da harekete geçmesine sebep olmaktadır. 
Yalnız bu noktada dikkat edilmesi gereken husus, bir sosyal medya hesabına sahip olmak, bu alanda başarılı olunacağı anlamına gelmemektedir. 
Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi esnasında doğru stratejilerin kullanılması büyük bir önem arz etmektedir.

Sakarya Web Yazılım olarak müşterilerimizin talep ettikleri sosyal medya uygulamalarının yöneticiliğini de başarılı bir şekilde yönetiyoruz. 
Her firmanın ulaşmak istediği hedef kitlesi birbirinden farklıdır. Bu yüzden markalar için en doğru hedef kitlesini belirlemekte ve çalışmalarımızı bu hedef kitlesi üzerine yoğunlaştırmaktayız. 
Hedef kitlenin beklentilerini belirleyip, bu kitleyi büyütecek her türlü çalışmayı hazırlıyoruz. 
Sosyal medya sayfalarının oluşturulması, özgün ve yaratıcı içeriklerin hazırlanması, hazırlanan içeriklerin düzenli periyotlar halinde sayfalara yüklenmesi, 
sosyal medya reklamları ve bu hizmetler sonucunda elde edilen sonuçların düzenli bir şekilde rapor edilmesi de yine vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Sosyal medyanın gücünün farkında olan ve markasını sosyal medya mecralarında da duyurmak isteyen bütün müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. 
Siz de sosyal medya ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya web yazılım olarak firmanızın hedeflerini tanımlamak ve bizlere sunduğunuz pazarlama stratejilerini geliştirmek adına Dijital Pazarlama alanında A’dan Z’ye hizmet vermekteyiz. 
Sizlerle bir araya gelerek zaman planlaması ve proje detaylarını oluşturmaktayız.

Pazarlama Stratejisinin Belirlenmesi
Sizinle bir araya gelen ekibimiz hedefleriniz doğrultusunda markanızı ön plana çıkaracak önerileri, pazar araştırması yaparak bir proje olarak sunar. 
Oluşturulan projenin (kampanya, ürün tanıtımı vb ) hangi kanallarda faaliyete geçeceği konusunda yol haritası belirlenir.

Arama Motoru Optimizasyonu
Proje özetinde ana hatlarıyla belirtilen hedeflere ve SEO denetiminde bulunan fırsatlara dayalı olarak potansiyel hedef anahtar kelimeler Neo Dijital ekiplerince belirlenir. 
Belirlenen anahtar kelimeleriniz doğrultusunda rakipleriniz incelemeye alınır. Oluşturulan anahtar kelimelere paralel mevcut web sayfanızda ve sosyal medya hesaplarınızda içerik planı oluşturulur.

Ücretli Medya Reklamları
Firmanıza ait hizmet, ürün vb materyaller doğrultusunda belirlenen anahtar kelimeler adwords ve sosyal medya’da reklam kampanyaları olarak oluşturulur. 
Belirlenecek olan hedef kitleye paralel reklam kanalları oluşturulur ve kısa ve uzun vadeli olarak hedefler belirlenir.

E-Mailing Pazarlama
Şirket kayıt formlarınızdan gelen mail datanız sizlerle birlikte sınıflandırılır. Pazarlamasını yaptığınız ürün ya da hizmetinizin tanıtımını yapacak içerik veya kampanya stratejileri belirlenir. 
Kullanıcıları yönlendirecek içerikler istediğiniz eylem planına göre kullanıcı deneyimleri baz alınarak e-posta şablonlarına dökülür. 
Gönderim sonrası tıklama ve dönüşüm raporları hazırlanarak E-mailing senaryolarının sonuçları analiz edilir.

Sosyal Medya Pazarlaması
Şirketinize ait ürün ya da hizmetlerinizin, sosyal medya platformlarında düzenli olarak tanıtımının yapılması adına daha önceden belirlediğimiz anahtar kelime analizlerine paralel içerik takvimleri hazırlanır. 
İçerikler görsel olarak kullanıcı deneyimleri hedef alınarak tasarlanır ve tüm sosyal medya hesaplarında belirli periyotlarda paylaşılarak marka bilincinin oluşturulması hedef alınır. 
Paylaşımlar sonucu dönüşüm oranları analiz edilerek ayrıntılı bir şekilde raporlanır. Rakip firmaların sosyal medya hesapları da bu periyotta incelenir ve rekabet doğuracak kampanyalar göz altına alınır.

İçerik Pazarlaması
Tüm yapılan çalışmaların meyvesini yavaş yavaş almaya başladığımız pazarlama sürecinde son adım olarak web sayfanızın kullanıcı deneyimlerine uygun olduğunu ve dijital platformlarda çıkmış olduğunuz reklamlara paralel içeriklere sahip olup olmadığının kontrolleri yapılır. Benzersiz içeriğe sahip olduğunuz bir web sayfası sizlere daha geniş kitlelere ulaştıracaktır. 
Bu anlamda mevcut web sayfanız, teknik altyapı olarak ya da metinsel içerikler olarak revize edilir veya kullanıcı deneyimleri baz alınarak yeni bir arayüzle hayata geçirilir.

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız'dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.