Otel Web Sayfası

Oteller kişilerin barınma, tatil gibi farklı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla var olan tesislerdir. Hangi amaçla olursa olsun insanlar rahat edebilecekleri, güzel vakit geçirebilecekleri ve daha önceki müşterilerinden tam not almış otelleri tercih ederler. Bu nedenle profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip ve kullanıcı yorumları güzel olan otellerin yeni müşteri edinme potansiyeli oldukça yüksektir.

Otel web sayfası ile müşterilerinize ya da potansiyel müşterilerinize hem hızlı bir şekilde ulaşırsınız hem de otelinizi dilediğiniz gibi tanıtabilirsiniz. Tek kişilik, çift kişilik ya da süit odalardan, otelin saunası, havuzu ve daha pek çok alanına kadar fiyat bilgisi de dahil tüm detayları hem görsel hem de metin halinde paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sayfanız üzerinden müşterilerin online rezervasyon yapmasını da sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra oteliniz için uygulayacağınız herhangi bir kampanyayı da çok hızlı bir şekilde müşteri ve potansiyel müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Bir otel web sitesinin ilgi çekebilmesi ve görünür olabilmesi için aranan bir takım özellikler bulunmaktadır. Bunlar web sitenin tasarımından yazılımına kadar her şeyin otelin ihtiyaçlarına göre düzenlenmesiyle mümkün olabilmektedir.

Bir otel web sitesi için öncelikle karşılama ekranı olan web tasarım çok önemlidir. Müşterilerin sizi tanımak için ilk göreceği ekran ve site içerisinde dolaşırken karşılaşacakları tüm ekranların görsellerinin yani tasarımlarının otele uygun şekilde ayarlanması gerekmektedir.

Web tasarımdan sonra bir diğer önemli konu ise web yazılımdır. Yazılım kullanıcıların göremediği işin arka plan kısmıdır fakat tüm kullanımı sağlayan da bu yazılımdır. Sitenin güvenliğini ve doğru çalışmasını sağlayan tüm sistem yazılımsaldır.

Bir web sitesinin tasarımı ve yazılımı bir bütün olmalıdır. Web tasarımı yapıldığında yazılımsal bir sorunla karşılaşılmamalıdır. Profesyonel ekibimizle tasarım ve yazılımını senkron şekilde yaptığımız otel web siteniz için ayrıca SEO çalışması gerçekleştirmekteyiz. Tüm bunların sonucu olarak oteliniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak kullanıcıların güvenini kazanacaktır.

Otel Web Sitesi Tasarımı

Bir otel sitesi web tasarımının o otele ait güzel görsellerle kullanıcıları çekecek şekilde yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda çoğu kullanıcının mobil cihazlardan giriyor olması nedeniyle mobil cihaza uyumlu tasarlanması gerekmektedir.

Tasarımda mümkün olduğunca bilgiye rahat ulaşılabilecek sadeliğe yer vermek önemlidir. Ayrıca rezervasyon için kullanılacak panelin de anlaşılabilir olması kullanıcının rahat kullanması ve rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilmesi açısından önemlidir.

Otel web sitesi arama motorlarında üst sıralarda yer almalıdır. Bu durum müşterilere otele karşı bir güven kazandırmaktadır. Arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için ise profesyonel bir SEO çalışması gerçekleştirmek gerekmektedir.

Otel Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle web sitesi yapılacak otelin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda profesyonel ekibimizce tasarımla ilgili bir taslak oluşturulmaktadır. Oluşturulan tasarım iletilir ve gerekli durumlarda revize sağlanır. Gerekli tüm içerik, yazılım, donanım, SEO çalışmaları gerçekleştirildikten sonra tekrar onay için proje sunulur. Onayın gelmesinin ardından site artık yayına sunulur.

Daha fazla bilgi için;
Telefon: 0264 270 19 61 - Cep: 0533 198 06 54 Numaralarımız dan bilgi alabilirsiniz bizi tercihiniz için teşekkür ederiz.