Restaurant Web Sayfası

Birbirinden şık restaurantların kendilerini tanıtmak için bir web sitesine ihtiyaçları vardır. Burada restaurantın lezzetli menülerini paylaşabilir ve online rezervasyon imkanı sunabilir. Böylece müşteriler beğendikleri menülerinin siparişini vermek için sayfanız üzerinden online rezervasyon yapabilirler. Ya da web sitenizde bulunan numaralardan rezervasyon için iletişime geçebilirler.  

Bir restaurant web sitesi sahibiyseniz; sayfanızda menülerinizin ya da restaurantın genel fotoğraflarından ve varsa manzaralarından oluşan fotoğraflarını yayınlayabilirsiniz. Hatta sayfanızda 3 boyutlu sanal tur aracılığı ile müşterilerinize restaurantı gelmeden görme ve gezme imkanı da sunabilirsiniz.

Restaurant sitesi içeriğinde menülerinizi yayınlayabilirsiniz. Hatta özel menülerinizin de duyurusunu yaparak dikkatleri çekebilirsiniz. Bazı durumlarda yapacağınız kampanya, özel duyuru ya da faaliyetlerinizi de müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Bazı insanlar yeni bir restaurant arayışına girdiklerinde o restauranta ait müşteri yorumlarından oldukça etkilenmektedirler. Bu yüzden sitenizi oluşturduğunuzda işletmenize gelen müşterilerinizin yapacağı yorumların bulunduğu paneller de oldukça önemlidir.

Profesyonel bir yardım alarak oluşturacağınız restaurant web sitesi ile hem popülariteniz hem de kazancınız artar. Milyonlarca kullanıcıya ulaşacak olan web sitenizi tasarlarken size özel çözümler üretiyoruz. Restaurant web sitenizin tasarımını yaparken size özel şekilde ve yazılımını da güvenlik açığına neden olmayacak şekilde tasarlıyoruz.

Web tasarımını ve yazılımını yaptığımız web sitenize SEO optimizasyonu da yaparak işletmenizi anlattığınız içeriklerinizin üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz. Burada misyonlarınızı, vizyonlarınızı ve işletmenize dair bilgileri paylaşabilirsiniz.

İşletmenize ait fotoğrafları yayınlayacağınız sayfanızda kullanıcıya sorun yaratmayacak şekilde fotoğraf boyutu düzenlemesi yapılması gerekmektedir. Aksi halde kullanıcıya donma ya da kasma sorunları yaşatacaktır. Bunların bir nedeni de yazılımsal sorunlardır. Profesyonel şekilde oluşturacağımız web sitenizde bunun gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Karmaşaya neden olmadan ve potansiyel müşterilerinizin gezmekten keyif alacağı bir site tasarlıyoruz.

Restaurant Web Sayfası Faydaları

Bir restaurant web sayfasına sahip olan bir işletme rakiplerine göre bir adım öndedir. Çünkü daha fazla kişiye zahmetsizce ulaşarak daha fazla müşteri potansiyeline sahip olur. Bir restaurant web sayfası ile ne gibi faydalar elde edebilirsiniz inceleyelim;

  • İşletme olarak kendisini müşterilerine ve potansiyel müşterilerine tanıtma imkanı olur.
  • Menülerini ya da menülerinde olan herhangi bir değişikliği müşterilerine kolaylıkla ulaştırabilir.
  • Fotoğraflar ve/veya 3 boyutlu sanal tur ile işletmeyi tanıtma imkanı sunar.
  • Müşterilerinize online rezervasyon imkanı sunar.
  • Web sitesine sahip bir işletme müşterilerin gözünde güven kazanmasına neden olur.
  • İşletmenizi tanıtabileceğiniz hakkımızda kısmının yanı sıra misyonlar ve vizyonlar sunumuyla müşterilerinizin gözündeki yerinizi taçlandırabilirsiniz.
  • Sitenizi sosyal medya hesabınızla etkileşime geçirerek daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz.
  • Siteniz için özel SEO çalışma planı ile arama motorlarında görünür olabilirsiniz.
  • Özel etkinlikleriniz olduğunda bunları müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.


Restaurant Web Sayfası Nedir? Neden Yaptırmalısınız?

Restaurant web sayfası bir restaurantın kendisini doğru olarak tanıtmasına, kişilere direkt şekilde ulaşmasına ve tüm artılarını paylaşmasına olanak tanıyan bir sitedir. Bir restaurantın kendi web sayfasını oluşturması müşterilerin gözünde güven kazanmasına da yardımcı olmaktadır. Ayrıca işletmenin büyük hedefleri olduğunun da bir göstergesidir.

Bir işletmenin büyük hedefleri varsa aynı zamanda bir misyona ve vizyona da sahiptir. Dolayısı ile işletmeyi daha iyi anlatmak adına misyon ve vizyonlar paylaşılabilir. Bunun yanı sıra menülerin paylaşımı müşterilerin restauranta geldiklerinde hangi menülerin olduğunu bilmelerini sağlamaktadır.

Profesyonel bir çalışmayla oluşturulan web sitelerinin olumlu katkıları dışında işletmeye kazanç sağladığı da bilinmektedir. İşletmenin arama motorlarında görünür olması ve üst sıralarda yer alması işletmenin yeni müşteriler edinmesini de sağlamaktadır.